Trwa ładowanie...

Autokarem po Polsce – dwie nowe opcje w Wakacje.pl

Rośnie zainteresowanie wakacjami w Polsce, a wraz z nim propozycje biur podróży na wyjazdy krajowe. Przedstawiamy dwie nowości – pobyty w hotelach z dojazdem autokarem i objazdówki autokarowe w najróżniejsze zakątki Polski.

Share
Warszawa
WarszawaŹródło: Unsplash.com
d9t2qwp

Autokarem prosto do hotelu

To zupełnie nowa propozycja od Rainbow. Biuro proponuje wypoczynek w wybranym hotelu w różnych częściach Polski, z dojazdem autokarem pod sam hotel. W ofercie znajdziemy ponad 100 ofert w zróżnicowanym standardzie i cenach – od obiektów 2-gwiazdkowych po hotele najwyższej klasy i z wyżywieniem, obiekty miejskie i resorty SPA.

Znajdziemy propozycje wypoczynku od morza do gór. To pobyty w hotelach w Sudetach, na Warmii i Mazurach, na Pomorzu, w Karkonoszach, Beskidach czy na Suwalszczyźnie.

Autokarowe propozycje Rainbowa to wyjazdy z ponad 20 miast w Polsce. Podstawiony autokar zabierze nas do hotelu m.in. z Warszawy, Gdańska, Łodzi, Katowic, Włocławka, Gliwic, Płocka, Częstochowy, Torunia, Bydgoszczy, Opola, Leszna, Rzeszowa, Piotrkowa Trybunalskiego, Szczecina, Białegostoku, Ostrowy Mazowieckiej, Kielc, Radomia, Krakowa, Poznania czy Wrocławia.

d9t2qwp

Ta forma wypoczynku to praktyczne i wygodne rozwiązanie dla osób, które nie podróżują samochodem albo chcą od niego choć na chwilę odpocząć.

- Ta opcja może śmiało konkurować z dojazdem pociągiem ze względu na komfort podróży. Bez przesiadek, biegania z bagażem między peronami, bez konieczności brania taksówki czy autobusu. Nie wszędzie też dotarcie pociągiem jest możliwe, np. na Warmii i Mazurach czy na Suwalszczyźnie, a same hotele często położone są w urokliwych, ale oddalonych zakątkach. Dojazd autokarem jest właśnie po to, żebyśmy nie musieli się o to martwić – mówi Anna Podpora, kierownik produktu w Wakacje.pl.

Wycieczki po Polsce

Od niedawna w Wakacje.pl możemy też zarezerwować wycieczkę autokarową w Polsce z biurem podróży Tourist Polska. To przeróżne propozycje krótkich, jedno, dwu czy trzydniowych wycieczek tematycznych z pilotem.

d9t2qwp

Łącznie to ponad 150 bardzo zróżnicowanych pomysłów na poznanie Polski na wiele sposobów. Znajdziemy propozycje dla miłośników miast, zabytków, historii, przyrody, zamków czy kuchni.

Pojedziemy na przykład na ptasie gody nad Biebrzę, zwiedzimy Wrocław, Roztocze, Kaszuby, poznamy szlak Piastowski, Tatarski czy Orlich Gniazd, poznamy tajemnice Gór Sowich czy zapomniane zabytki Śląska.

- Bardzo bliska jest nam idea, że podróże są dla każdego, dlatego stale rozszerzamy ofertę w serwisie i w salonach. Już nie tylko zagranica, w Polsce nie tylko typowy wypoczynek w hotelu, ale też zwiedzanie naszego kraju z pilotem w zorganizowanej grupie czy dojazd własnym autem za granicę. Start oferty Tourist Polska jest w Wakacje.pl jest odpowiedzią na różne potrzeby klientów, różne style podróżowania i zmieniające się trendy – dodaje Anna Podpora.

 Na wycieczkach towarzyszy nam pilot, który przybliży nam wyjątkowość miejsc, ich historię, legendy. Zamieni zwiedzanie po omacku w interesujący czas pełen ciekawostek i wrażeń.

d9t2qwp
d9t2qwp
d9t2qwp