Trwa ładowanie...

Bezpieczne podróże w czasach koronawirusa [Videorozmowa]

Czy ubezpieczenia turystyczne obejmują ochronę na wypadek zachorowania na COVID-19? Jakie rozwiązania na czas pandemii wprowadziły biura podróży? I kiedy turyści otrzymają zwrot środków w przypadku odwołania wyjazdu? Na te pytania i wiele innych związanych z bezpieczeństwem w podróży odpowiedzieliśmy podczas kolejnej rozmowy live z udziałem fanów na Facebooku.

Share
Bezpieczne podróże w czasach COVID-19Bezpieczne podróże w czasach COVID-19Źródło: Wakacje.pl
d2c9d6z

Eksperci z AXA Assistance opowiedzieli o polisach ubezpieczeniowych rozszerzonych o ochronę na wypadek zachorowania na COVID-19 w zakresie kosztów leczenia i kosztów rezygnacji, a także o innych zdarzeniach, na wypadek których możemy się zabezpieczyć dzięki dodatkowemu ubezpieczeniu.

Ewelina Stala, Product Manager w Wakacje.pl i Mateusz Leśniewski, właściciel salonu sprzedaży Wakacje.pl w Gdańsku-Osowej mówili z kolei o zasadach wjazdu do poszczególnych państw, potwierdzili fakty oraz obalili mity dotyczące kwarantanny po powrocie do Polski, a także przybliżyli naszym fanom i słuchaczom rozwiązania, które w tym roku wprowadziły dla klientów biura podróży.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z naszej rozmowy na Facebooku!

LIVE: Bezpieczne podróże w czasach covid

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d2c9d6z
d2c9d6z
d2c9d6z