Trwa ładowanie...
d354062

Bezpłatny dostęp do WP Pilot dla klientów Wakacje.pl

Lubisz być na bieżąco z informacjami? A może nawet na chwilę nie chcesz rozstawać się z ulubionymi programami i serialami? Razem z WP Pilot przygotowaliśmy akcję, w ramach której klienci Wakacje.pl mogą otrzymać dwutygodniowy bezpłatny dostęp do telewizji online.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP Pilot na Wakacjach
WP Pilot na Wakacjach (Wakacje.pl)
d354062

Poranek z telewizją śniadaniową bądź wieczór z dobrym filmem? I to nie tylko przed telewizorem, ale również na komputerze czy smartfonie, w domu lub podczas weekendu poza miastem? Proszę bardzo! Wspólnie z naszym partnerem – WP Pilot – mamy coś specjalnego dla naszych klientów.

Osoby, które od 17 września do 31 października 2020 r. zarezerwują wyjazd na Wakacje.pl lub w jednym z naszych salonów stacjonarnych, otrzymają 14-dniowy bezpłatny dostęp do pakietu Starter PLUS w platformie WP Pilot i możliwość oglądania 35 kanałów TV bez reklam.

Z aplikacji skorzystamy zarówno w Polsce – na przykład podczas weekendowego wyjazdu w góry czy do SPA, jak i – na określonych zasadach – w krajach Unii Europejskiej. Usługę możemy aktywować też po powrocie z wakacji. Kod dostępu do WP Pilot, który otrzymamy rezerwując wycieczkę, jest ważny aż do końca roku (do 31 grudnia 2020 r.).

Layer 1

WP Pilot to dynamicznie rozwijająca się usługa, dopasowana do współczesnego odbiorcy, który może wybrać, gdzie, kiedy i w jaki sposób chce oglądać telewizję. Cieszymy się, że możemy wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów i umożliwić im bezpłatny i nielimitowany dostęp do najpopularniejszych kanałów TV. To korzystna opcja tym bardziej teraz, gdy w telewizji ruszyła jesienna ramówka i wielu z nas chce być na bieżąco z nowymi odcinkami ulubionych programów i seriali.

Katarzyna Walczak, Dyrektor Marketingu w Wakacje.pl

W platformie WP Pilot do wyboru mamy kilka pakietów obejmujących nie tylko największe polskie stacje telewizyjne, takie jak TVP1, TVP2, TVN, TV4 i Polsat, ale też kanały filmowe, muzyczne, sportowe i dziecięce. Łącznie aplikacja umożliwia dostęp do ponad 90 programów, w tym 61 w jakości HD (w zależności od wybranego pakietu). Z usługi skorzystamy na dowolnym urządzeniu – komputerze, smartfonie, tablecie czy telewizorze typu Smart TV. Ulubione programy możemy więc oglądać tam, gdzie akurat jesteśmy i w taki sposób, w jaki mamy ochotę. Platforma należy do Wirtualnej Polski Holding.

Jak otrzymać darmowy dostęp i skorzystać z WP Pilot?

Sprawdź regulamin i szczegóły akcji „WP Pilot na Wakacjach”

d354062
d354062
d354062