Trwa ładowanie...

Bezpłatny Panel Klienta w Wakacje.pl

Sezon dopiero przed nami, ale po co czekać do sezonu z czymś naprawdę fajnym? Klienci Wakacje.pl mogą już teraz korzystać z nowego rozwiązania, które ułatwi życie i oszczędzi czas. W Panelu Klienta wszystkie twoje rezerwacje są w jednym miejscu, pilnujesz płatności i masz pod ręką wszystkie dokumenty. Sprawdźmy, jak to działa.
Share
Panel Klienta Wakacje.pl
Panel Klienta Wakacje.plŹródło: Wakacje.pl
d3isjhs

Koniec z szukaniem plików i maili

Ile razy zdarzyło ci się przeszukiwać skrzynkę mailową w poszukiwaniu jakiegoś ważnego załącznika? Albo, co gorsza, posługiwać się starą wersją pliku, bo najnowsza wersja gdzieś się zapodziała w gąszczu maili? Takie sytuacje zna chyba każdy z nas i o ile jest to tylko jeden dokument, nie jest źle.

Nowość w Wakacje.pl - panel klienta!

W przypadku wycieczki, naprawdę ważnych dokumentów mamy kilka. Umowa z biurem podróży, polisa ubezpieczeniowa, Promesa Pewne Wakacje, dokumenty podróży, dokument potwierdzający zakup miejsca na parkingu przy lotnisku czy wiza. Co więcej, poszczególne dokumenty dostajemy w różnym czasie, więc o to „zapodzianie się” nietrudno.

d3isjhs

W Panelu Klienta twoje dokumenty są uporządkowane i możesz w każdej chwili do nich zajrzeć – sprawdzić dane czy zapisy OWU (Ogólne Warunki Uczestnictwa). Sprawdzisz też status swojego zamówienia i szybko odnotujesz każdą zmianę, np. zaksięgowanie płatności czy potwierdzenie miejsca na wycieczce.

Jeśli kupujesz wakacje przez stronę internetową, po zalogowaniu w Panelu Klienta wszystkie nowe rezerwacje automatycznie zostaną dodane do twojego konta.

Do swojego konta w Panelu Klienta możesz też dodać archiwalne zamówienia i zbudować historię swoich wakacyjnych wyjazdów.

Panel Klienta widok zamówień Wakacje.pl
Panel Klienta widok zamówień Źródło: Wakacje.pl

Wszystkie dokumenty możesz bez problemu i w każdej chwili pobrać, a z konta korzystasz na dowolnym urządzeniu – komputerze, laptopie czy smartfonie.

d3isjhs

Bezpłatnie, dla wszystkich i o każdej porze

Logowanie do Panelu Klienta jest całkowicie bezpłatne. Nie ponosisz też żadnych kosztów za prowadzenie konta ani jego aktualizację.

Z Panelu Klienta mogą korzystać wszyscy klienci Wakacje.pl, bez względu na to, czy kupują wycieczkę online, przez telefon czy w salonie stacjonarnym.

Wystarczy zarejestrować swoje konto (rejestracja zajmuje ok. 2 minuty), żeby korzystać ze wszystkich opcji tego narzędzia.

d3isjhs

Warto założyć konto przed rezerwacją wakacji – jeśli kupujemy online, nasze zakupy (wycieczka, ubezpieczenie i pozostałe produkty) będą dodane automatycznie.

Płatności pod kontrolą

Za wycieczkę najczęściej płacimy w kilku transzach – zaliczka, dopłata, dodatkowa płatność za ubezpieczenie czy wizę. Dlatego dużo uwagi poświęciliśmy zakładce finansów.

Zobaczysz w niej swój harmonogram płatności oraz listę zaksięgowanych wpłat i przelewów. W ten sposób trzymasz rękę na pulsie i nie ominiesz ważnego terminu. Jeśli twoje zamówienie wymaga zaliczki lub dopłaty, możesz zapłacić przelewem online lub pobrać dane do przelewu tradycyjnego.

d3isjhs

To prosty i przejrzysty sposób na kontrolowanie swoich płatności i pilnowanie terminów.

Panel Klienta Płatności Wakacje.pl
Panel Klienta Płatności Źródło: Wakacje.pl

Informacje w zasięgu ręki

Wszyscy użytkownicy Panelu Klienta mają dostęp do bazy wiedzy i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (FAQ) dotyczące dokumentów, zakwaterowania, dopłat i wszystkich innych formalności związanych z podróżowaniem. Nie musisz już za każdym razem dzwonić na infolinię czy do swojego doradcy w salonie, jeśli chcesz znaleźć informacje np. o dokumentach niezbędnych w podróży.

d3isjhs

W Panelu Klienta znajdziesz też formularz kontaktowy, z którego możesz korzystać zawsze, gdy potrzebujesz pomocy czy wyjaśnień w związku ze swoją wycieczką.

Jak założyć konto w Panelu Klienta?

Założenie konta zajmuje ok. 2 minuty. Do rejestracji wykorzystujemy profil 1Login od Wirtualnej Polski. To nowa usługa na rynku, która zapewnia wygodne i bezpieczne logowanie jednym kliknięciem do wielu serwisów: Wakacje.pl, WP.pl, o2.pl, money.pl, Pudelek , SportoweFakty, Domodi, Homebook i WP Pilot. Takie uproszczone logowanie jest wygodne, bo nie musisz pamiętać wielu haseł do różnych serwisów, a możesz w pełni korzystać z ich rozwiązań.

Załóż konto w swoim Panelu Klienta

d3isjhs
d3isjhs
d3isjhs