Trwa ładowanie...
d48wm1e

Nowy sposób łapania okazji na Wakacje.pl. Które oferty to okazje na BLACK WEEKEND?

Na Black weekend my polujemy za Was na najlepsze okazje w biurach podróży i zestawiamy wszystkie promocje w jednym miejscu. Wy szukajcie specjalnego oznaczenia ofert. Co się pod nimi kryje?
Share
Black weekend
Black weekendŹródło: Wakacje.pl
d48wm1e

W gąszczu promocji łatwo się pogubić, zwłaszcza kiedy szukamy ofert na wakacje czy inny wyjazd, bo w jednym czasie biura podróży mają wyprzedaż zimową i przedsprzedaż lata, a do tego każde biuro ma inne promocje nawet na ten sam hotel.

Żeby Wam to ułatwić, na Black weekend w jednym miejscu zebraliśmy oferty wakacji przecenione od 20 nawet do 60 procent lub tańsze niż za 1300 złotych.

Akcja Black Weekend już trwa i zakończy się 29 listopada. Można upolować oferty wakacji przecenione nawet o 60% albo wakacje za niewiele ponad 600 złotych.

d48wm1e

Sprawdzamy największe przeceny i najniższe ceny wakacji na Black weekend

W tym roku planowanie wygląda inaczej nie tylko ze względu na nietypowy czas i ograniczenia w podróżowaniu. Na Black weekend zmiany są też na stronie Wakacje.pl.

Sprawdź Black Weekend Wakacje.pl

Standardowo możecie znaleźć oferty oznaczone jako Last minute lub Lato 2021. Tym razem na Black Weekend wprowadziliśmy dodatkowe czarno-żółte oznaczenie. Co się pod nim kryje?

d48wm1e

Znakiem Black weekend oznaczyliśmy te oferty, które są przecenione co najmniej o 20 procent i te, za które zapłacimy nie więcej niż 1300 złotych za osobę. Najbardziej gorące okazje w biurach podróży to przeceny sięgające nawet 60%.

Co ważne, oznaczenia zmieniają się zawsze wtedy, gdy dowolna oferta w serwisie spełni któryś z tych warunków.

Takie oznaczenia znajdziecie na zdjęciu ofert w wynikach wyszukiwania.


Black weekend

d48wm1e

Przykład 1: obniżka

Szukamy wycieczki do Egiptu na styczeń. Interesuje nas hotel Jaz Lamaya Resort. O godz. 11:00 jest oznaczony czerwoną belką Last minute, przecena o 15%. Ta sama oferta kilka godzin później zdobywa dodatkowe oznaczenie Black weekend. Dlaczego? Biuro podróży zwiększyło obniżkę do minus 32%.

Przykład 2: cena

Szukamy wycieczki do Turcji na grudzień. Interesuje nas hotel Oz Side Premium. Cena 1600 złotych. Na drugi dzień cena spada do 1250 zł. Od razu to wyłapujemy i oznaczamy ofertę okazję na Black Weekend.

d48wm1e

I w drugą stronę. Jeśli cena podskoczy i nie będzie już spełniała naszych warunków najlepszej okazji, oznaczenie Black Weekend zniknie.


Black weekend

Wszystkie promocje w jednym miejscu

Koniec listopada i początek grudnia to moment, w którym biura podróży mają całą pulę ofert, podzieloną na wyprzedaż (zimy) i przedsprzedaż (lata), a oprócz tego promocyjne oferty na święta, Sylwestra czy ferie. To sprawia, że znajdziemy zarówno oferty przecenione o 5, 15 i 50 procent, ofertę z bonusami, takie, za które płacimy całość (last minute) i takie, gdzie wpłacamy tylko zaliczki (lato 2021).


Black weekend

Jak się nie pogubić? Zebraliśmy i pogrupowaliśmy oferty z przecenami i bonusami wg kalendarza, okazji, kierunków i typów wyjazdów. Wśród nich oczywiście też te oznaczone symbolem Black weekend.

Wszystkie znajdziecie TUTAJ

d48wm1e
d48wm1e
d48wm1e