Trwa ładowanie...

Turcja bez kwarantanny po powrocie? Coral Travel opłaci turystom testy

Powrót z wakacji z Turcji nie musi wiązać się z kwarantanną po powrocie do Polski. Jeśli wykonamy test PCR i nasz wynik będzie negatywny, możemy swobodnie poruszać się na terenie kraju. Biuro podróży Coral Travel opłaci testy turystów.
Share
Turcja
TurcjaŹródło: Shutterstock
d3isjhs

Na opłacenie testu mogą liczyć wszyscy turyści, którzy mają wylot w terminie od 13 marca 2021 do 27 marca 2021– również ci, którzy wykupili wakacje w wylotem na ten okres już wcześniej.

Zobacz oferty z wylotem do 27 marca

Promocja działa bez względu na kanał zakupu – czy kupiliśmy je w serwisie wakacje.pl, czy na infolinii, czy w salonie. Test mogą wykonać wszyscy uczestnicy naszej rezerwacji. Co to oznacza w praktyce? Jeśli lecą dwie osoby, bezpłatny test będą mogły wykonać obydwie. Jeśli lecimy w kilka osób, to kilka osób otrzyma taką możliwość.

d3isjhs

Nie musimy zgłaszać chęci wykonania testu przed wylotem na wakacje ani wypełniać żadnych skomplikowanych formularzy. Już na miejscu na spotkaniu informacyjnym, które najczęściej odbywa się następnego dnia po przylocie, rezydent zbierze listę osób chętnych na wykonanie bezpłatnego testu.

Test wykonamy w hotelu, w którym będziemy zakwaterowani. To pracownicy laboratorium będą przyjeżdżać do hoteli, żeby turyści nie musieli jeździć do placówek medycznych czy innych hoteli.

  Wakacje.pl
Źródło: Wakacje.pl

Wykonanie testu jest oczywiście dobrowolne – jeśli nie chcemy go wykonać, nie musimy. Po powrocie do Polski odbywamy wówczas 10-dniową kwarantannę.

Jeśli jednak skorzystamy z tej promocji i wykonamy test, a wynik będzie negatywny, po wylądowaniu w Polsce i odebraniu bagaży kwarantanna nas nie obowiązuje.

Testy możemy też wykonać na kilku lotniskach bezpośrednio po przylocie - bez względu na termin i biuro podróży. Szybki test antygenowy zrobimy na lotniskach we Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu i Gdańsku, a na wynik czekamy ok. 15 minut.

d3isjhs
d3isjhs
d3isjhs