Trwa ładowanie...
Inspiracje
Agata Biernat

Wakacyjne okazje na Black Week. Jak znaleźć prawdziwe perełki?

Szukasz największych obniżek i atrakcyjnych cen wyjazdów? Z okazji Black Week w Wakacje.pl w jednym miejscu zebraliśmy wszystkie promocje i oznaczyliśmy największe okazje, by ułatwić Ci znalezienie wymarzonej wycieczki. Sprawdź, jak to działa!

Share
W Black Week znajdziesz wakacje przecenione o 40% i oferty do 999 zł/os.
W Black Week znajdziesz wakacje przecenione o 40% i oferty do 999 zł/os.Źródło: Wakacje.pl
d4q7v60

Koniec listopada to nie tylko czas, gdy powoli podsumowujemy mijający rok i planujemy świąteczno-noworoczne dni, ale też okres, gdy możemy upolować prawdziwe zakupowe okazje. Ostatni piątek listopada (w tym roku 26 listopada) to Black Friday, czyli największy festiwal cen, podczas którego sprzedawcy oferują promocje na swoje produkty i usługi.

Dzięki wyprzedażom i atrakcyjnym rabatom możemy nie tylko wyhaczyć świetne ceny sprzętu elektronicznego i AGD, odzieży czy galanterii, ale także upolować prawdziwe okazje w biurach podróży, dając sobie lub bliskim w prezencie trochę słońca w postaci wakacyjnego wyjazdu.

Również i w tym roku organizatorzy przygotowali specjalne promocje z okazji Black Friday. W Wakacje.pl akcja trwa cały tydzień - od 22 do 28 listopada. Na czym polega i jak w łatwy sposób złowić najlepsze oferty wyjazdów na Black Week?

d4q7v60

Najlepsze wakacyjne okazje w jednym miejscu

W gąszczu promocji łatwo się pogubić, tym bardziej, że na przełomie listopada i grudnia w biurach podróży trwa zarówno przedsprzedaż wycieczek na przyszłe lato, jak i wyprzedaż wyjazdów na najbliższe zimowe tygodnie.

Dlatego, by maksymalnie ułatwić szukanie wakacyjnych perełek, za naszych klientów porównaliśmy wszystkie oferty i wybraliśmy te najkorzystniejsze. W jedynym miejscu zebraliśmy najlepsze okazje na Black Week, grupując je w dwóch kategoriach – ze względu na największy rabat i najniższą cenę.

W serwisie Wakacje.pl znakiem "Black Week" wyróżniliśmy te wycieczki, które są przecenione do 40 procent i te, za które zapłacisz nie więcej niż 999 złotych za osobę. Co ważne, oznaczenia zmieniają się zawsze, gdy dowolna oferta w serwisie spełni któryś z tych warunków.

Akcja Black Week już trwa i zakończy się 28 listopada. Można upolować wycieczki tańsze niemal o połowę i zarezerwować tygodniowe wakacje last minute już od 574 zł za osobę.

W Black Week znajdziesz wycieczki z rabatem -40% Wakacje.pl
W Black Week znajdziesz wycieczki z rabatem -40%Źródło: Wakacje.pl

Specjalna oferta dla klientów Wakacje.pl

Najniższe ceny i największe rabaty to nie wszystko! Wspólnie z biurem Click&Go przygotowaliśmy dedykowaną promocję dla naszych klientów. Do każdej wycieczki z oferty organizatora kupionej do 28 listopada 2021 otrzymasz gratisową usługę – możliwość bezpłatnej rezerwacji miejsc w samolocie dla każdej osoby na rezerwacji (pod warunkiem ich dostępności).

d4q7v60

Miejsca w samolocie wybierzesz samodzielnie podczas odprawy online przed wyjazdem na wakacje. Dzięki temu unikniesz ich losowego przydziału przez system i zyskasz gwarancję, że wszystkie osoby, z którymi wybierasz się na urlop, będą siedziały blisko Ciebie.

Last do Turcji od 800 zł czy greckie wakacje od 999 zł?

Szukasz najbardziej przecenionych wycieczek na lato 2022, polujesz na gorące last minute w Egipcie, a może oczami wyobraźni już przenosisz się do pełnych atrakcji Zjednoczonych Emiratów Arabskich? Na naszej stronie pogrupowaliśmy oferty z przecenami i bonusami według okazji i najpopularniejszych kierunków. Wśród nich są też oczywiście te oznaczone symbolem Black Week.

Dzięki temu planowanie i zakup wakacji będą jeszcze prostsze, a Ty nie przegapisz takich okazji, jak tygodniowy wypoczynek all inclusive w Egipcie od 1159 zł/os., bajeczny urlop w Dubaju od 2056 zł/os. czy wczasy na hiszpańskiej Majorce od 989 zł/os. Sprawdź wszystkie promocje na Black Week w Wakacje.pl.

d4q7v60
d4q7v60
d4q7v60