Trwa ładowanie...

Z testem czy bez testu? Nowy filtr w wyszukiwarce ofert na Wakacje.pl

Do których państw można pojechać bez testu na koronawirusa, a które kierunki wymagają okazania jego negatywnego wyniku? To w ostatnich tygodniach jedno z najczęściej zadawanych nam przez klientów pytań. By ułatwić wyszukiwanie wakacyjnych ofert pod kątem warunków wjazdu, na naszej stronie dodaliśmy nową opcję. Jak działa? Sprawdźmy!
Share
Z testem czy bez testu? Nowy filtr w wyszukiwarce na Wakacje.pl
Z testem czy bez testu? Nowy filtr w wyszukiwarce na Wakacje.plŹródło: Wakacje.pl
d4jgdjh

Nie tylko ceny, pogoda i atrakcje dla turystów, ale też – szczególnie teraz – warunki wjazdu stanowią ważne kryterium wyboru kierunku na urlop. Przy opisach ofert na stronie www.wakacje.pl na bieżąco aktualizujemy dla Was informacje dotyczące zasad podróży do poszczególnych krajów, a od połowy marca wprowadziliśmy nowe rozwiązanie umożliwiające filtrowanie ofert w tym zakresie.

Wakacje a COVID-19 – nowa opcja filtrowania ofert

Szukając propozycji wypoczynku poprzez stronę www.wakacje.pl, w wyszukiwarce ofert możesz określić m.in. sposób wyżywienia i formę podróży, liczbę uczestników wycieczki czy zakres dat, w których planujesz udać się na urlop; a przede wszystkim wybrać kierunek wakacji z listy dostępnych państw.

d4jgdjh

Do tej pory mogłeś je posortować na kraje egzotyczne i te, do których wjedziesz bez paszportu, na podstawie ważnego dowodu osobistego. Teraz, dzięki filtrowi „Wakacje a COVID-19”, możesz również podzielić państwa na takie, które wymagają bądź nie wymagają od podróżnych wykonania testu na obecność koronawirusa.

Nowy filtr w wyszukiwarce na wakacje.pl Wakacje.pl
Nowy filtr w wyszukiwarce na wakacje.pl Źródło: Wakacje.pl

Za pomocą nowego filtra kraje podzielono na dwie grupy: te, które są dziś otwarte dla Polaków, nie mają kwarantanny i nie wymagają testu na COVID-19; a także te, które są dziś otwarte dla Polaków, nie mają kwarantanny, ale wymagają okazania negatywnego wyniku testu. Informacje są prezentowane na bazie aktualnie obowiązujących zasad wprowadzonych przez władze poszczególnych państw i na bieżąco przez nas aktualizowane.

Najważniejsze informacje w jednym miejscu

Nowy filtr w wyszukiwarce to nie wszystko. By maksymalnie ułatwić użytkownikom naszego serwisu znalezienie najważniejszych informacji dotyczących zasad wjazdu, ulg dla osób zaszczepionych i ozdrowieńców oraz dostępnych zabezpieczeń dla podróżnych, na stronie głównej www.wakacje.pl zamieściliśmy trzy boksy: „Ubezpieczenie podróżne”, „Aktualne zasady podróży” oraz „Szczepienia COVID-19”.

Strona główna www.wakacje.pl Wakacje.pl
Strona główna www.wakacje.pl Źródło: Wakacje.pl

Kierują one do artykułów, w których przeczytasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące ubezpieczenia turystycznego z ochroną na wypadek zachorowania na COVID-19; w jednym miejscu sprawdzisz aktualne warunki wjazdu i zasady bezpieczeństwa obowiązujące w najpopularniejszych kierunkach turystycznych; a także znajdziesz najważniejsze informacje o szczepieniach przeciwko COVID-19 w kontekście podróżowania – m.in. sprawdzisz, które kraje zwalniają osoby zaszczepione i ozdrowieńców z obowiązku wykonania testu na koronawirusa lub odbycia kwarantanny. Sprawdź:

· Ubezpieczenie podróżne

· Aktualne zasady podróży

· Szczepienia COVID-19

Zachęcamy do śledzenia tych treści – informacje są na bieżąco aktualizowane. Na Wasze pytania dotyczące wyboru oferty i zasad podróżowania z przyjemnością odpowiedzą również nasi wakacyjni doradcy. Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami

d4jgdjh
d4jgdjh
d4jgdjh